İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Başkanımız

Metin SAKALAR 27.10.1972 tarihinde Aydın’da doğmuştur.

İlkokulu Bağarası Kemalpaşa, Ortaokul ve Lise öğrenimini Söke Lisesinde tamamlamıştır.

Vatani görevini 1995 yılında tamamladıktan sonra Baba Mesleği olan oto lastik sektöründe aktif ticari hayatına başlamıştır.

Söke sevdalısı,girişimci,mücadeleci ruhu,sosyal ilişkileri üst düzeyde olan yapısı ile kısa zamanda iş hayatında aile işletmesini Söke Federal Oto Lastik Otomotiv ve Yedek Parça Turizm Ticaret Limited Şirketi’ne dönüştürerek kurumsal bir yapı kazandırmış ve açtığı yeni şubeleriyle,tüm Ege Bölgesine hizmet vermeye başlamıştır.

İki dönem Söke Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı (SÖGİAD), bir dönem Sökespor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı,bir dönem Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği,iki dönem Söke Belediyesi Meclis Üyeliği ve bir dönem Söke Ticaret Odası Meclis Üyeliği yapan evli ve 2 çocuk babası Metin SAKALAR,2022 yılının kasım ayında gerçekleşen Söke Ticaret Odası seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilerek, görevine başlamıştır.

Kurumsal Menü

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç