İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Etkinlikler

İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası iş birliği ile müşterek gerçekleştirilen ödül törenine katılım sağladık

  • 06.02.2020
  • sto

 İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası iş birliği ile müşterek gerçekleştirilen ödül törenine Odamızı temsilen Sayın Haluk KUTLAY katıldı.
05.02.2020 tarihinde Kaya Termal Otel’de gerçekleşen ödül törenine T.C Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan, T.C Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ve TOBB(Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoglu katılım sağlarken,ödül töreni sonrasında Birlik Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu önderliğinde Ege Bölgesindeki Oda ve Borsa Başkanlarıyla iştişare toplantısı gerçekleştirildi.

  • İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası iş birliği ile müşterek gerçekleştirilen ödül törenine katılım sağladık

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç