İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Etkinlikler

30 YILI AŞKIN ÜYELERİMİZE PLAKET TAKDİM ETTİK.

  • 21.02.2020
  • sto

 Söke Kaymakamı Sayın Tahsin KURTBEYOĞLU, Söke Belediye Başkan Vekili Mehmet Arif CEYLAN, Söke Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Veli Devrim YERLİ,Meclis Başkanı Sayın Veysel KARA, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Haluk KUTLAY, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, değerli basın mensuplarımız ve 30 yılı aşkın süredir Odamız ile birlikte olan çok değerli Üyelerimiz'in katılımıyla kahvaltılı Plaket Töreni düzenledik.

Törenin açılışında konuşma yapan Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay; “Bu türlü organizasyonlarda üyelerimizle bir araya gelmek bizleri çok mutlu ediyor. 30 yıldır odamıza üye olan, odamıza katkı sağlayan ve ayakta tutan üyelerimizle bir araya gelmek istedik. Salona şöyle bir baktığımda Söke çarşımıza, Söke iş hayatına emek veren tanıdık yüzler var. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum.Üye odaklı çalışmalarımız kapsamında bir çok sektörde üyelerimizin faydalanmasını umduğumuz indirim protokolleri düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz.Ayrıca civar şehirlerde yeni networkler oluşturarak üyelerimizin yeni pazarlara açılması ve dolayısıyla iş geliştirmelerine yardımcı olmayı planlıyoruz"dedi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu da, Söke ticari hayatı açısından Organize Sanayi Bölgesi’nin büyük öneme sahip olduğuna işaret ettiği konuşmasında, Söke iş aleminin OSB ile ilişkilerini geliştirmesini istedi.

Törende daha sonra, 30 yılını dolduran Üyelerimize plaketleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

  • 30 YILI AŞKIN ÜYELERİMİZE PLAKET TAKDİM ETTİK.

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç