İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

STO, T.B.M.M 'YE GİDEREK AYDIN MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

  • 26.07.2018
  • sto

 Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri , 24 Haziran seçimlerinde Aydın Milletvekili olmaya hak kazanan değerli vekillerimizi ziyarette bulundular.

İlk önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı AKP Grup toplantısını halka açık şekilde takip eden STO kurulu daha sonra AKP Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz, Mustafa Savaş, Rıza Posacı ve Bekir Kuvvet Erim ile görüştüler. Sökemizin ticari hayatının gelişmesi için vekillerden bekledikleri destekleri ileterek ayrıldılar. Sökeli milletvekilimiz Metin Yavuz  ve diğer milletvekillerimiz imkanlar dahilinde her türlü destekte bulunacaklarının sözünü verdiler.

CHP ve İYİ Partili vekillerin program yoğunluğu nedeni ile görüşme fırsatı yakalamayan Ticaret Odası Meclisi, hayırlı olsun dileklerinin ve taleplerinin olduğu dosyaları iletilmek üzere özel kalemlerine teslim ettiler. 

  • STO, T.B.M.M 'YE GİDEREK AYDIN MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç