İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

ŞEKERBANK T.A.Ş İLE SÖKE TİCARET ODASI ARASINDA TİCARİ KREDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  • 22.01.2021
  • sto
SÖKE TİCARET ODASINA KAYITLI ÜYELERİN 36 AYA KADAR VADE İMKANI VERİLECEK ve LİMİT SINIRLAMASI OLMADAN BAŞVURU YAPABİLECEKLERDİR.
Söke Ticaret Odası üyelerinin faydalanabileceği Şekerbank kredisi için iki kurum arasında protokol imzalandı. Şekerbank T.A.Ş adına Söke Şube Müdürü Sezer SEVİNÇ ile Söke Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Haluk KUTLAY’ın imzaladığı kredi protokolü yürürlüğe girdi.
Kredi taksitlerinin ödeme şekli tercihe göre 3 ay ödemesiz Aylık Eşit Taksitlerde veya 3 ayda bir taksit ödemeli olacaktır. İhtiyaç olması durumunda tahsis edilmiş limitler dahilinde Borçlu cari hesap, Spot, İskonto Kredileri de kullanabilecekler.
FAİZ ORANINDA EK İNDİRİM
Kredilere uygulanacak faiz oranı; Banka’nın mevcut liste fiyatlarından indirimli olarak uygulanacak ve fiyat değişiklikleri 5 iş günü öncesinde Oda’ya bildirilecek.
Yapılan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Haluk KUTLAY ; Pandemi sürecinin üyelerimizin yaşadığı finansal yükleri hafifletmek ve ödeme gücüne destek sağlamak için Şekerbank ile kredi protokolü imzaladık.
İçinde bulunduğumuz bu alışıla gelmemiş durumda desteğe en fazla ihtiyacı olduğuna inandığımız işletmelerin faydalanması için ve üyelerimiz için çok önemli bir imza attığımıza inanıyorum. Şekerbank T.A.Ş yetkililerine üyelerimiz adına teşekkür ediyorum" dedi.
  • ŞEKERBANK T.A.Ş İLE SÖKE TİCARET ODASI ARASINDA TİCARİ KREDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç