İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

AKREDİTASYON DENETİM SÜRECİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADIK.

  • 22.09.2021
  • sto
20-21 Eylül 2021 tarihlerinde 2 gün boyunca süren denetim, Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri AŞ. Denetçisi Sayın Olcay KOCA tarafından gerçekleştirildi. 2 Ana Başlık ve 13 Alt Başlık toplam 103 maddeden oluşan denetim öğeleri kapsamında Odamızın tüm birimleri TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından belirlenen akreditasyon standartlarına uygunluk bakımından denetlemeye tabi tutuldu. Söke Ticaret Odası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği akreditasyon sürecinde gerçekleşen denetimi başarıyla tamamladık.
Denetim sonunda yapılan toplantıya; Yönetim Kurulu Başkanımız Haluk Kutlay, Yönetim Kurulu Üyesi ve Akreditasyon İzleme Komitesi Üyesi Murat Günal, Söke Ticaret Odası Akreditasyon Sorumlusu Sercan Guler ve odamız personelleri katıldı.
Kapanış toplantısında söz alan Haluk Kutlay Önceki döneme kıyasla büyük değişiklikler görmek, Söke Ticaret Odası’nın özellikle belirli başlıklarda geçirdiği değişim ve gelişime şahit olmak bizleri mutlu etti. Bu doğrultuda da Odanın mevcut puanı artış gösterdi” Söke Ticaret Odasının hizmet kalitesini ve çeşitliliğini arttırmak ve hizmet standartlarımızı her geçen gün daha yukarılara taşıyarak üyelerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi
]
  • AKREDİTASYON DENETİM SÜRECİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADIK.

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç