İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

URGE PROJESİ B2B FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  • 07.06.2022
  • sto
Söke Ticaret Odası’nda, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) hakkındaki tebliğ kapsamında Odamız tarafından Tarım Makinaları sektörü üzerine gerçekleştirilen URGE (Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi) Projesi gerçekleşti.
Ticaret Bakanlığı tarafından URGE Projesi’nin onaylanması ile birlikte yeni bir ‘Başarı Hikayesi’ne imza atan Odamız, Söke’nin ihracat gücünü artıracak adımları da atmış oldu.
URGE Projesi kapsamında Türki Cumhuriyetlerden Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan, Kazakistan’dan gelen 23 Firma sahibi ile projeye katılımcı firmalarımız bugün B2B (Yüz yüze ikili görüşme) görüşmeleri ile devam etti. Önceki gün misafirlerimiz katılımcı firmalarımızın işyerlerine ziyaret gerçekleştirmişler ve makine üretimlerini yerinde keşfetmişlerdi.
Bugün gerçekleşen görüşmelerde Proje ve satış bazlı çeşitli anlaşmalar yapılması günün en önemli anekdotları arasında yer aldı.
Katılımcı firmalarımız Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmasının proje yönetiminde Söke Ticaret Odamızın etkinliğinin ve böyle bir ortam hazırlanmasının memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Söke Ticaret Odası olarak Sökenin ihracat gücünü artıracak projelerle yolumuza devam ediyoruz. İhracat edebilir ticari işletmelerin vasıflarının yükseltilmesi amacıyla Ticaret Bakanlığınca desteklenen URGE Projeleri desteğinin önceki dönemlerde İl Odalarına tanınan kapsamda yer almaktaydı. Lobi çalışmalarıyla URGE Proje desteklerinin İlçe odalarına da verilmesinde büyük rol oynayan Söke Ticaret Odası ve Yönetimi olarak URGE Proje desteği almaya hak kazanan sayılı ilçe odalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.
Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanan URGE Projemizin başta Söke olmak üzere tüm üyelerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.
  • URGE PROJESİ B2B FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
  • URGE PROJESİ B2B FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
  • URGE PROJESİ B2B FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç