İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

ODAMIZ KALİTELİ HİZMET'E DEVAM DEDİ.

  • 24.02.2023
  • sto
Üye beklentileri, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama yolu ile Üye memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında yılda bir defa denetime tabi olan Ticaret Odası, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Baş Denetçisi Gökhan KARAY tarafından gerçekleştirilen bu yıl ki denetim sonucunda, Oda hizmetlerinin Kaliteli Yönetim standardları kapsamında başarıyla uygulandığını dökümantasyon,belge ve raporlarıyla kanıtlayarak, Kalite Hizmetini tekrardan tescillendirdi.
Yönetim Kurulu Başkanı Metin SAKALAR, Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ticaret Odası Personelin katılımıyla gerçekleştirilen toplantının kapanışında değerlendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Metin SAKALAR ; Oda üyelerimize verilen hizmetin kalitesine önem veriyoruz ve bu konuda çalışmalarımıza özen gösteriyoruz.ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında Odamız üyelerine bilgi çağının gerektirdiği altyapıyı sağlayarak hizmet vermek, bu hizmeti verirken de belirlenen kriterlere uyum sağlayarak, sürekli iyileştirmelerle hizmet kalitesini arttırmak Odamızın başlıca hedefleri arasındadır. Oda personelimize gerekli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.’’ Dedi.
  • ODAMIZ KALİTELİ HİZMET'E DEVAM DEDİ.
  • ODAMIZ KALİTELİ HİZMET'E DEVAM DEDİ.

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç