İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

SÖKE TİCARET ODASI ANKARADAN İSTEDİKLERİNİ ALIP DÖNDÜ ...

  • 13.07.2023
  • sto
11 TEMMUZ 2023 GÜNÜ ANKARA'YA MECLİS ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE ADETA ÇIKARMA YAPAN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ METİN SAKALAR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ. EN KISA SÜREDE BASIN TOPLANTISI İLE DETAYLARINI AÇIKLAYACAĞI ZİYARETİN ANA BAŞLIKLARI ŞU ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİ.
SÖKE TİCARET ODASI MECLİS ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE SABAH 10 DA TBMM YE GİRİŞ YAPTIK.
SAYIN MUSTAFA SAVAŞ VE SEDA SARIBAŞ VEKİLLERİMİZ BİZLERİ KARŞILADI.SAAT 11:00 -13:00 ARASI VEKİLLERİMİZ İLE YAKLAŞIK 2 SAAT SÜREN BİR TOPLNATI GERÇEKLEŞTİRDİK.
SÖKE TİCARET ODASI YERİ BİNA İNŞAATI PROJENİN İÇERİĞİ VE SÖKE DEKİ DEVAM EDEN YATIRIMLAR ESNAF VE TÜCCARLARIMIZIN İHTİYACI OLAN KREDİ DESTEĞİ TALEBİMİZ, TİCARİ KREDİ KARTLARIN TAKSİDE TEKRAR AÇILMASI, İNTERNET SATIŞININ KÜÇÜK BÜYÜK ESNAFA HAKSIZ FİYAT REKABETİNİN DENETLENMESİ HATTA İLAVE İNTERNET ORTAMI SATIŞINA ÖZEL TÜKETİM VERGİSİ KOYULUP ESNAFIMIZI KORUNMASINI,BÜYÜK SÜPERMARKET GROSS MARKETLERİN MANTAR GİBİ ÇOĞALMASININ ÖNLENMESİNİ VE ŞEHİR DIŞINA ANCAK RUHSAT VERİLMESİNİ VE TİCARİ HAYATTAKİ DEVAM EDEN TÜM SORUNLARIN VE ÇÖZÜMLERİN MASAYA YATIRILMASINI VE YİNE YENİ MÜJDE DALAMA ÇAYININ TÜNEL İLE KEMER BARAJINI BİRLEŞTİRİLMESİ VE AYDININ TÜM İLÇELERİNİN SUSUZLUK SORUNUNU ÇÖZÜLECEĞİ BİLGİSİNİ ALDIK.
TİCARET ODA BİNAMIZIN YERİNİ DAHA DA BÜYÜTÜP İNŞAAT DAHİL HER TÜRLÜ DESTEKLERİNİN NE GEREKİYOR İSE YANIMIZDA VE TAM DESTEK OLDUKLARINI SÖKE HALKINA MÜJDELEDİLER.
SAAT :14:20 DE DE SANAYİ TEKNOLOJİ YENİ BAKANIMIZ SAYIN MEHMET FATİH KACIR, İKİ VEKİLİMİZ VE TİCARETİ ODASI HEYETİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK.
İNANILMAZ BİR SAMİMİYET VE MÜTEVAZİLİK İLE KARŞILAYAN BAKANIMIZ ,ÖNCE Kİ VARANK BAKANIMIZ TARAFINDAN TAHSİS EDİLEN ODA BİNAMIZ İÇİN YERİN AYNI ŞEKİLDE ACİL İNŞAATA BAŞLATMA DESTEKLEME HATTA UFUK HEDEFLERİ BİZİM KOYUP İSTEDİĞİMİZ KADAR PROJEYİ BÜYÜTEBİLME İMKANI SUNDU.
SONUNA KADAR YANIMIZDA VE TAKİBİNDE OLACAĞINI VE BİR AN ÖNCE TEMEL ATMAYI KENDİSİNİN DE SABIRSIZLIK LA BEKLEDİĞİNİ İFADE ETTİ.KENDİSİNE BU DESTEĞİNDEN DOLAYI HEM VEKİLLERİMİZE HEM YENİ BAKANIMIZA SONSUZ ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM.
GERÇEKTEN SÖKE TİCARET ODASI OLARAK MUSTAFA SAVAŞ ,SEDA SARIBAŞ VE MEHMET FATİH KACIR BAKANIMIZIN ANKARA DAN MUHTEŞEM OLAĞAN ÜSTÜ DESTEĞİ İLE MÜJDELERİ İLE DÖNÜYORUZ.
KENDİLERİNİN SÖKE TİCARET ÜYELERİNE SÖKE HALKINA SELAM VE SEVGİLERİNİ GETİRİYORUZ.
EN KISA ZAMANDA VEKİLLERİMİZ İLE MECLİSİMİZ SÖKE DE ODAMIZDA BASIN TOPLANTISI İLE KAMIOYUNA YENİ BİNA PROJEMİZİN DETAY VE MÜJDELERİNİ VERECEĞİZ.
  • SÖKE TİCARET ODASI ANKARADAN İSTEDİKLERİNİ ALIP DÖNDÜ ...
  • SÖKE TİCARET ODASI ANKARADAN İSTEDİKLERİNİ ALIP DÖNDÜ ...
  • SÖKE TİCARET ODASI ANKARADAN İSTEDİKLERİNİ ALIP DÖNDÜ ...
  • SÖKE TİCARET ODASI ANKARADAN İSTEDİKLERİNİ ALIP DÖNDÜ ...

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç