İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

SÖKE TİCARET ODASI ODA BAŞKANLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

  • 02.10.2023
  • sto
Odamız toplantı salonunda İlçemizdeki Oda Başkanlarının katılım sağladığı Sökenin güncel sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantı gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Sakalar'ın yaptığı toplantıda “Sökemiz için Oda Başkanları olarak sorunlarımızı tespit edip çözümleri için birlikte karar almamız ve birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Bugün bunun için toplandık Tüm Başkanlarıma katılım sağladıkları için teşekkür ediyorum” dedi.
Toplantı gündeminin başlıkları;
Mimarlık Fakültesinin son durumu,
Sökeye Koroner Yoğun Bakım Servisi ve Kalp Damar Cerrahi Polikliniği açılması,
Yeni Devlet Hastanesi Binası İhtiyacı,
Erkek Öğrenci Yurtlarının açılması,
Novada Kavşağı ve Köprülü Alt Geçit çalışması,
Fen Lisesi İhtiyacı,
Sökenin İl olma konularıydı.
Çok yakın bir zamanda Ankara'ya tüm Oda Başkanlarının katıldığı bir heyetle, Gündem maddeleri ile İlgili Bakanlıklara dosya hazırlanıp ziyaret edilmesi kararı da alındı.
Toplantıya Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sağel, Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu, Şoförler Odası Başkanı Refik Karataş, Elektrikçiler Odası Başkanı Güngör Gümüş, Terziler Odası Başkanı Metin Özcan, Marangozlar Odası Başkanı Murat Elgin, Lokantacılar Odası Başkanı Şeref Başar, Demirciler Odası Başkanı Ahmet Tokmakoğlu, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tanyeri, Ziraat Odası Meclis Başkanı Yusuf Çam, Bakkallar Odası Başkanı Ferhat Gültekin Berberler Odası Başkanı Yılmaz Demiryürek,Kahveciler Odası Başkanı Ali Öztürk katılım sağladı.
  • SÖKE TİCARET ODASI ODA BAŞKANLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
  • SÖKE TİCARET ODASI ODA BAŞKANLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
  • SÖKE TİCARET ODASI ODA BAŞKANLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç