İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

SÖKE TİCARET ODASI ÜYELERİ İŞ OLUŞTURMA VE GELİŞTİRME FIRSATLARI İÇİN BİRARAYA GELDİ.

  • 23.11.2023
  • sto
Odamıza kayıtlı bulunan iş hacmi büyük ve çalışan sayısı bakımından yüksek kapasiteye sahip üyelerimiz ile bu üyelerimize tedarik sağlayabilecek üyelerimizi, Nitelikli iş bağlantıları kurmaları, mevcut işlerini geliştirmeleri, yeni insanlar ile tanışmaları ve bu tanıştığı kişiler ile, iş birliği yaparak, ürün ya da hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmeleri için “Ticarette İş Oluşturma ve Geliştirme Toplantısı” düzenledik.

Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Sakalar: "Üye Firmalarımızın Yeni insanlar ile tanışmaları ve bu tanıştığı kişiler ile işbirliği yaparak ürün ya da hizmetlerini yatırımcı firmalara ulaştırmalarını sağlamayı amaçladık. Söke'de Türkiye çapında hatta Avrupa çapında ilk 300'e, 500'e girmiş büyük firmalarımız var. Bu firmalarla Söke'deki ticareti ayakta tutan firmaları bir araya getirmeyi amaçladık. İnşallah karşılıklı ticari oluşumları oluşturabileceğimizi düşünüyorum" dedi.
Katılımcı büyük firmaların Söke'ye yatırım yapmış olmalarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Metin Sakalar "Bu firmalar çok büyük firmalar. Dünyada sıralamaya girmiş ilk 300'e, ilk 500 arasında yer alan büyük firmalar. Biz bu firmalardan gurur duyuyoruz. Bize gurur veriyorlar. Bu firmalar bizim için çok kıymetli. Bizler Söke'de yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Söke'de eksiklerimiz olabilir. Altyapı sorunlarımız olabilir, bunları tamamlayamamış olabiliriz. Sizler Söke'ye geldiniz, yatırımlarınızı yaptınız. Söke'yi hep birlikte bir yerlere taşımamız gerekiyor" dedi.
Tüm Katılımcılardan takdir gören organizasyon firmaların kartvizit takdimi ve birebir görüşmelerden sonra son buldu.
  • SÖKE TİCARET ODASI ÜYELERİ İŞ OLUŞTURMA VE GELİŞTİRME FIRSATLARI İÇİN BİRARAYA GELDİ.
  • SÖKE TİCARET ODASI ÜYELERİ İŞ OLUŞTURMA VE GELİŞTİRME FIRSATLARI İÇİN BİRARAYA GELDİ.
  • SÖKE TİCARET ODASI ÜYELERİ İŞ OLUŞTURMA VE GELİŞTİRME FIRSATLARI İÇİN BİRARAYA GELDİ.

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç