İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDUK...

  • 11.01.2024
  • sto
Odamız ile Bolu Ticaret ve Sanayi Odası arasında karşılıklı iş birliğini geliştirmek, bilgi, deneyim ve iyi uygulamaların paylaşımıyla hizmet kalitesini geliştirmek, müşterek çalışma ve projeler oluşturmak gibi amaçlarla düzenlenen “Kardeş Oda” protokolü, Odamızda düzenlenen bir törenle imzalandı.
Törene, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Sakalar ve Meclis Başkanı Veysel Kara ile birlikte Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Genç Girişimciler Kurulu üyelerimiz ve Kadın Girişimciler Kurulu üyelerimiz katıldı.
İmza töreninden önce bir konuşma yapan Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar; “Öncelikle böyle güzel bir yerde ağırlanmaktan dolayı çok mutluyuz. Başta Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar ve Meclis Başkanı Veysel Kara olmak üzere Söke Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederim. İmzalamış olduğumuz bu protokol ile odalarımızda yürüttüğümüz faaliyetler, vermiş olduğumuz hizmetler ve uygulanacak projelerde deneyimlerimizi paylaşarak kalite ve verimliliği artırmayı hedefliyoruz. Odalar arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standardının artmasını sağlamak önceliklerimiz arasındadır. İmzalanan protokolün her 2 oda adına hayırlı olmasını temenni ediyor, iş dünyamıza ve camiamıza hayırlı olsun diyoruz” dedi.
Alemdar’ın ardından konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Sakalar;“ Bolu Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar’ı ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin’i, Odamızda konuk etmekten dolayı mutluluk duyduk. Kardeş Oda Protokolü ile 2 oda arasında köprü kurmuş olacağız. ‘Gücümüz gücünüz, gücünüz gücümüz” felsefesiyle Söke TO ve Bolu TSO arasında iletişimi güçlendirmeyi, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını, sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket ederek bölgemizde sanayi ve ticareti daha da geliştirmeyi hedefliyoruz. 'Kardeş Oda' olarak her türlü yardımı, imkânı, tecrübeyi ve bilgi birikimini karşılıklı paylaşmaya hazırız. Kardeş Odamıza tekrar hoş geldiniz diyor, protokolümüzün Söke’ye ve üyelerimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederiz” ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların ardından Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Söke Ticaret Odası arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı ve Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Sakalar ve Meclis Başkanı Veysel Kara tarafından hediyeler, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar’a ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin'e takdim edildi.
  • BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDUK...
  • BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDUK...
  • BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDUK...
  • BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDUK...
  • BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDUK...

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç