İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

FİNANSAL PİYASALAR VE YATIRIM STRATEJİLERİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  • 05.03.2024
  • sto
TOBB Aydın Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve FOGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Anıl KÖSEHANCI ve İnfo Yatırım Aydın Şube Müdürü G. Can ŞAHİN ile Birlikte Finansal Piyasalar ve Yatırım Stratejileri Eğitimini Başarıyla Tamamladık.
Eğitime Yönetim Kurulu Başkanımız Metin SAKALAR,Meclis Başkan Vekillerimiz Hasan YAVUZ ve İ. Fatih OĞUZ,Yönetim Kurulu Başkan Vekillerimiz Gökhan KASKAN ve Ali ACAR,Yönetim Kurulu Üyelerimiz Esman CEYLAN ve Abidin ÖZKESİCİ,Meclis Üyemiz Öznur GERİDÖNMEZ,Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyemiz Özgül SERBES,Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyemiz Kaan ÜZÜM, Ahmet KONYA ve Yaşar ÜSTÜN,Meslek Komite Üyemiz Osman ER Katılım Sağladı.
Eğitimde, Finansal Piyasaların Temel Prensipleri, Yatırım Stratejileri ve Risk Yönetimi Konularında Kapsamlı Bir İçerik Sunuldu. Katılımcılar, Uzmanların Rehberliğinde Yeni Stratejiler Öğrenme ve Mevcut Bilgilerini Güçlendirme Fırsatı Buldular. Akışkan Anlatımı İçin Anıl KÖSEHANCI’ya Teşekkür Ederiz.
  • FİNANSAL PİYASALAR VE YATIRIM STRATEJİLERİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
  • FİNANSAL PİYASALAR VE YATIRIM STRATEJİLERİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç