İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜNDE ÇOCUKLARIMIZ İLE BİRARAYA GELDİK.

  • 02.04.2024
  • sto
Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında Söke Ticaret Odası olarak Söke Çağla Pınar Özel Eğitim Okulu'nu ziyaret ettik ve çok özel bir etkinlik gerçekleştirdik. Her bir öğrencimizle birlikte fidan dikimi ve uçurtma uçurma etkinliği düzenledik.
Otizm spektrumunda yer alan her bireyin benzersiz ve değerli olduğunu vurgulamak adına bu anlamlı etkinliği gerçekleştirdik, etkinliğe Yönetim Kurulu Başkanımız Metin SAKALAR, Meclis Başkanımız Veysel KARA, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ali ACAR, Yönetim Kurulu Üyemiz Esma CEYLAN ve Meslek Komite Üyemiz Sebahattin GÜN katılım sağladı. Onların dünyalarını daha yeşil ve renkli kılmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu günü unutulmaz kılan her bir öğrencimize ve bu anlamlı yolda onlara destek olan bir an olsun yanlarından ayrılmayan Kurum Sahibi Serhat BATMACA, emeği geçen bütün öğretmenlerimize ve öğrencilerin yüzlerini güldüren Arık Oyuncak Tic. Ltd. Şti. Sahibi Sabri ARIK’a uçurtma hediyeleri için teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte olmak, bizim için büyük bir onurdu. Sizler, toplumumuzun çiçekleri ve umut ışıklarısınız. Her zaman söylediğimiz gibi, farklılıklarımız bizi bir araya getirir ve güçlendirir. Birlikte, daha kapsayıcı, daha sevgi dolu bir dünya inşa etmek için adım atıyoruz.
  • DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜNDE ÇOCUKLARIMIZ İLE BİRARAYA GELDİK.
  • DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜNDE ÇOCUKLARIMIZ İLE BİRARAYA GELDİK.
  • DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜNDE ÇOCUKLARIMIZ İLE BİRARAYA GELDİK.

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç