İletişim Hattı +90 (256) 518 14 82
Haber ve Duyurular

SÖKE TİCARET ODASI KALİTE’Lİ HİZMETİNİ DEVAM ETTİRİYOR…

  • 14.06.2024
  • sto
Söke Ticaret Odası Kalite’li hizmetini devam ettiriyor…
Yıllardır sahip olduğu TSE Belgesinin denetimleri kapsamında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 2. Gözetim Tetkiki Başarıyla Tamamlandı
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş Denetçisi Mehmet Ali ÖZERDOĞAN tarafından, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Akreditasyon İzleme Komite Üyesi Ali ACAR ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Akreditasyon İzleme Komite Üyesi Esma CEYLAN, Akreditasyon Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilcisi Sercan GÜLER ve Genel Sekreter Aysun AKGÜNEŞ KAYA’nın katılımıyla gerçekleştirilen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkikinden başarıyla geçti.
SO 9001:2015 standardı, müşteri memnuniyetini artırmayı, süreçlerin etkinliğini iyileştirmeyi ve sürekli gelişim sağlamayı hedefleyen uluslararası bir kalite yönetim sistemi standardıdır. Bu tetkikten başarıyla geçmemiz, Söke Ticaret Odası'nın kaliteli hizmet sunma konusundaki kararlılığını ve sürekli iyileştirme prensiplerine olan bağlılığını bir kez daha kanıtlamaktadır.
Bu önemli başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Üyelerimize daha iyi hizmet sunmak ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmalarımıza aynı kararlılık ve azimle devam edeceğiz.
Söke Ticaret Odası olarak, her zaman olduğu gibi, üyelerimizin ve bölgemizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
  • SÖKE TİCARET ODASI KALİTE’Lİ HİZMETİNİ DEVAM ETTİRİYOR…
  • SÖKE TİCARET ODASI KALİTE’Lİ HİZMETİNİ DEVAM ETTİRİYOR…

Söke Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç